Zdravím Vás,
ať už jste sem zavítali z webovky veilofmystery, která začala blbnout, nebo jste noví čtenáři. Na tomhle blogu najdete několik povídek, ať už s tématikou z těch starších Twilight fanfiction nebo novějších fantasy originálních nebo polooriginálních příběhů. Ať už je to jakkoli - vítejte a dobře se bavte!

Vaše Hollis
kraluvsyn.jpg
Mladý muž je během bitvy vážně raněn. Před jistou smrtí ho zachrání dívka, která ve válce ztratila otce i oba bratry a žije prakticky ze dne na den odkázaná jen sama na sebe. Odvede vojáka k sobě domů, kde ho ošetřuje, dokud se mu nevrátí ztracená síla. Mladí lidé se do sebe bezhlavě zamilují a zapomenou na okolní svět.
Jenomže nic tak krásného nemůže trvat věčně. Mladík skrývá před svou dívkou tajemství, které milence záhy rozeštve.
Jejich nešťastná láska zanechá v srdci obou hluboké šrámy, které nezahojí ani čas.
Mladík, nucený zasvětit svůj život povinnosti vůči rodině a zemi uzavře své srdce, aby nemusel více čelit stejné bolesti, a zrazená dívka se vrátí k životu, ve kterém se smí spoléhat pouze na sebe. Jen už není tak sama, jako tehdy.
Jaké nečekané následky jejich vášnivá láska má a dokážou k sobě mladí lidé najít nakonec navzdor konvencím a minulosti cestu? Jak velká musí překážka být, aby ji osud nedokázal překonat? Čas dokáže spravit mnohé, ale svede něco tady? Někdy nejde utéct před svým životem a poslechnout své srdce. Elika a Parks o tom ví své…
 
Povídka nepřímo navazuje na Prsten zaslíbení, ale vypráví úplně jiný příběh a lze ji číst i samostatně…
NEJNOVĚJŠÍ KAPITOLY:
1. - 5. kapitola VSK
(15. 4. 2015)
Musíte hledat, ale jsou t

9. kapitola SDG 
(7. 2. 2015)
Oblíbené stránky
Něco jako dvojče blog. Múžete si vybrat, nové kapitoly budou stejné tady i tam.
Fanfiction a jiné...

 
On autor byl vůl a překladatel není, rozumíte, proto to tak je.

- Jan Werich -
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one