Zdravím Vás,
ať už jste sem zavítali z webovky veilofmystery, která začala blbnout, nebo jste noví čtenáři. Na tomhle blogu najdete několik povídek, ať už s tématikou z těch starších Twilight fanfiction nebo novějších fantasy originálních nebo polooriginálních příběhů. Ať už je to jakkoli - vítejte a dobře se bavte!

Vaše Hollis

Original story

mujvlk.jpg
Když je vám třiadvacet, studujete svou vysněnou vysokou a domů se vracíte tak akorát na víkendy a prázdniny, je váš život poměrně bezstarostný a šťastný.
Martina přesně tenhle život měla - do okamžiku, jenž ho převrátil vzhůru nohama. Nikdo neumřel, ani se nezamilovala – nic dramatického. Jen jí starý kamarád poslal starobyle vyhlížející přívěšek z Jižní Ameriky.
Najednou se musí potýkat s nečekanou proměnou v mystickou příšeru, která jí nezmění jen tělo, ale i život.
Dokáže se vyrovnat s tím, že už není průměrná vysokoškolačka, ale vlkodlak? Komu patří tajemný hlas v její hlavě, který slyší, kdykoli změní svou podobu? Kolik toho bude muset Martina obětovat? A povede se jí vrátit se zpátky k normálnímu životu? Pomůže jí Daniel žijící na druhé straně zeměkoule, který je stižen stejnou kletbou, ovládnout a pochopit novou část její osobnosti?
NEJNOVĚJŠÍ KAPITOLY:
1. - 5. kapitola VSK
(15. 4. 2015)
Musíte hledat, ale jsou t

9. kapitola SDG 
(7. 2. 2015)
Oblíbené stránky
Něco jako dvojče blog. Múžete si vybrat, nové kapitoly budou stejné tady i tam.
Fanfiction a jiné...

 
On autor byl vůl a překladatel není, rozumíte, proto to tak je.

- Jan Werich -
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one