Zdravím Vás,
ať už jste sem zavítali z webovky veilofmystery, která začala blbnout, nebo jste noví čtenáři. Na tomhle blogu najdete několik povídek, ať už s tématikou z těch starších Twilight fanfiction nebo novějších fantasy originálních nebo polooriginálních příběhů. Ať už je to jakkoli - vítejte a dobře se bavte!

Vaše Hollis
e10ba56bbd3416bb443c95ed555ec5ca_web.jpg
Zrovna jsem dokončila nahrávání kapitol Mého vlka, což mezi povídkami můj jednoznačný miláček. No hlavně je mým miláčkem Danny, přiznejme si to :P A hned na mě padl splín, že lidičky, co moje věci četli už jsou dávno pryč. Ale co, říkám si, budu si psát pro sebe a budu se ujišťovat, jak jsem skvělá a krásná. Což samozřejmě nejsem.

Jinak co jsem já a moje blonďatá hlavinka stihly za posledních pár dní?
CHodila jsem do školy, což je pakárna. Můj ohranný přiběh se spojováním ročníků přestává být originální. Sice tenhle rok vstávám na osm (tedy v pět) jen jednou za dva týdny, ale včera nám změnili rozvrh - jistě hádáte správně, že nám ho posunuli dozadu, takže třeba ve čtvrtek se ze školy dostanu v osm večer a to mám ještě minimálně dvě hodiny cesty domů vlakem a to prosím pěkně jedu v kuse už od desíti odpoledne - ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! A ve středu se mi jednom tříhodinovém bloku kryjou tři předměty. U dvou jsem uhádala přesunutí cvičení na dobu, kdy se mi nekryje - jenom kvůli mě se tedy 15 lidí bude muset dostavit jindy (cítím se fakt důležitě). A ten třetí bohužel budu muset oželet a přitom to byl tak parádní předmět!
Ale podařilo se mi během jedné pauzy napsal kousek SDG - že by se mé spisovatelské já konečně vrátilo? A hlavně jsem začala rozplýtat už dlouho zasunutý nápad na detektivní nadpřirozenou sérii s pracovním názvem Missis Grey a teď se držte, hlavní hrdinku jsem pojmenovala Grace Grey, sice to je schválně, aby se mi to šiklo do vtipu, ale stejně je to blbost. Nicméně myslím, že pokud se do toho opravdu pustím a zažeru se do toho (komu by se chtělo učit na státnice, že?), tak jsem vyřešila můj věčný problém s inspiračním suchem po skončení mé oblíbené povídky, protože pořád domýšlím konce k tomu, co jsem dopsala, místo aby se soustředila na nové věci. Tohle bude série - sedm povídek, to mi vydrží až do důchodu :P Taky by ode mě bylo pěkný, kdybych dopsala to, co mám rozepsáno, že?

Jdu něco dělat - utřít nádobí, zamést zem, očistit brambory, nahrávat další povídky a pak kdo ví...
Další z mých malých tragédií a melodramat. Tentokrát nic moc, ale to jen proto, že se mi prostě nechce přemýšlet.

Pokračujte v článku :)
27.09.2014 11:45:44
hollis
NEJNOVĚJŠÍ KAPITOLY:
1. - 5. kapitola VSK
(15. 4. 2015)
Musíte hledat, ale jsou t

9. kapitola SDG 
(7. 2. 2015)
Oblíbené stránky
Něco jako dvojče blog. Múžete si vybrat, nové kapitoly budou stejné tady i tam.
Fanfiction a jiné...

 
On autor byl vůl a překladatel není, rozumíte, proto to tak je.

- Jan Werich -
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one