Zdravím Vás,
ať už jste sem zavítali z webovky veilofmystery, která začala blbnout, nebo jste noví čtenáři. Na tomhle blogu najdete několik povídek, ať už s tématikou z těch starších Twilight fanfiction nebo novějších fantasy originálních nebo polooriginálních příběhů. Ať už je to jakkoli - vítejte a dobře se bavte!

Vaše Hollis

Rubriky

Vítejte!

Trinity_Library.jpg
Někdy se mi stává, že nad tím, co si někam obleču přemýšlím daleko víc než nad tím, co mě čeká tam, kam se chystám. Minulý týden jsem si koupila krásné tričko s krajkou - jsem teď na ně poněkud ujetá - sexy, elegantní, moderní - co víc si může nezadaná holka přát? Člověk v tom alespoň nevypadá zoufale, jakože nutně potřebuje chlapa a potřebuje si vrznout. Taky jsem si ten samý den koupila botičky na platformě - kdo studuje v Olmíku mi dá jistě za pravdu, že tam prostě na podpatcích pohoříte na těch kreténských kočkách.
Takže jsem vytvořila takový skoro kovbojský model s vyšisovanýma riflema a vlasama zapletýma do šikmýho copu. Pletení toho copu je kapitola sama o sobě - někde v půlce vám začnou překážet vlastní ruce. Ale když už jsem to konečně všechno měla, vidím, že nenalíčená vypadám skoro líp, než když si dávám fakt záležet a paplám se i s make-upem a stínama. Tak jsem zcela vyjímečně dnes použila pouze trochu barvičky na zakrytí kruhů pod očima a řasenku. A měla jsem ze sebe fakt dobrej pocit - takový ten: "doufám, že potkám všechny svoje bývalý, aby viděli, o co přišli." No a zrovna tom momentě, kdy jsem se chystala v přesně vypočítáným odchodovým čase vyrazit na vlak, mi rupla přezka na batohy, který se rozhodl jednoduše dál nesnášet závažnost mého studia. Úžo. Takže jsem narychlo musela všechno přeházet do kabelky, která je fakt na prd, když se táhnete i s noťasem a vyrazila se zpožděním na sprint městem. Samozřejmě, že jsem pak na nádraží deset minut čekala, že...
A co je na tom nejhorší - žádnýho bývalýho jsem nepotkala, což se není co divit, všeho všudy mám jen jednoho opravdovýho. Dokonce ani žádný zástupce opačného pohlaví mě uznale nesjel pohledem, ba ani žádná ze spolužaček neprojevila uznání nad vynaloženým úsilím. Zbytečná práce od začátku do konce. Zítra jdu v tričku, v riflích a balerínách.

Samozřejmě kromě malicherností jako jsou moje módní kreace zvládám i seriózní studium. Takže jsem dnes po Hydrobiologii vyrazila do knihovny pracovat na své bakalářské práci. Což má hned několik zádrhelů:
1) To co dělám teď jsem měla mít hotové tak v červnu - modroočko mě zadupe do země, pokud to nějak neokecám
2) V knihovně jde internet, takže půlku času trávím tím, že seju na farmě a vraždím vojáčky
3) když se konečně dostanu do studijní nálady a začnu opravdově a soustředěně pracovat, jede mi za půl hodiny vlak
4) Čím víc se do tý bakalářky zažírám, tím víc se v tom ztrácím

Nejhorší na dnešním dnu ale nebylo nic z výše uvedeného. Ne, největší tragédií bylo, že v odepsaném batohu zůstal můj aktuálně rozečtený Terry Prattchet a jak praví Murphyho zákony - když ho sebou mám, nemám čas ho číst, ale dnes jsem měla tolik času, že jsem nevěděla co s ním a Terry nikde...
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7207"
No vypadá to, že mám už konečně všechno. Na výsledky poslední zkoušky pořád čekám, ale vidím to růžově. Takže zkusím dopsat kapitolu SDG, a taky vymyslet název nové gaarské povídky, do které jsem vážně zažraná - mám ji vymyšlenou jako jsem kdysi měla MV, jenom to musím už konečně sepsat, než mě to zase přestane bavit, tahle romance... Takže se jdu převlíct do pyžama a tráda, alespoň něco dneska musím napsat - už konečně :D Doufám, že alespoň tobě se bude nové povídka líbit, i když to samozřejmě nebude mít žádnou Shakespearovskou hloubku... A taky bych už mohla zase začít něco nahrávat... Co jsem se přestěhovala na nový blog, moc jsem tomu nedala... Konec vykecávání, jde se psát, alespoň odstaveček :D
Doufám, že tobě se u zkoušek taky dařilo - aspoň tak jako mě, protože já zažila malý zázrak toto zkouškové, když jsem to zvládla, až na pár výjimek všechno napoprvé a ještě za docela dobrý známky :)
Ach, to si nemyslím :) Máš pravdu, sama jsem si říkala, že je zkouškový důležitý a přesto jsem se, přesně jako ty, věnovala spíš něčemu jinému =D Ať žijou fantasy knížky! ;) Mimochodem...jak jsi dopadla? Doufám, že máš všechno :) (musím říct, že ano, tak tvoje kombinace předmětů zní velmi zajímavě =D )
Zatím pá a pokud ještě všechno nemáš, tak držím palečky ;)
Jsi ke mě shovívavější než si zasloužím :D Ale je pravda, že tohle zkouškový je hodně důležitý, o to víc se mi chce flákat a nepřipouštět si to. Dneska jsem si udělala maraton se všemi čtyřmi sériemi Richelle Mead, příště bych snad mohla zkusit zapnout texťák a zkusit si načtrnout alespoň první kapitolu mojí série Miss Grey... anebo bych se mohla zkusit učit ty pitomý bezobratlý a správní právo - užasná kombinace, že? :D Nicméně děkuju za věrnost a doufám, že nejpozději na jaře po zkouškách vypotím alespoň nějakou jednorávku nebo něco. Nechci si dávat nesplnitelné cíle, ale jednorázovka by mohl být dobrý odrazový můstek :D Taky se měj krásně a snad důvěru ve mě vloženou nezklamu :)
Ahoj,
tak samozřejmě se v první řadě věnuj své bakalářce a zkouškovýmu, to je mnohem důležitější než cokoli!
Ale věřím, je to všechno zvládneš :) a omlouvat se nemusíš, je pochopitelný, že toho máš hodně...
Až budeš mít míň stresu, tak se ti to určitě vrátí, pak budeš zase kompletní a já/my budeme taky rádi :)
Zatím se měj a hodně štěstí :)
Ahoj, no ráda bych sem dala i příběhy jiných autorů, ale k tomu musím mít souhlas. Takže u těch, co jsem měla na původních veilofmystery musím vytvořit nějaký kontakt, což mi dá trochu práce, vzhledem k tomu, že nejsem schopná se věnovat ani vlastní bakalářské práci, a noví autoří - stačí se ozvat... Bohužel tenhle nový pokus o vzkříšení dopadl stejně jak můj milostný život - ale začíná zkouškové, což je nejlepší doba věnovat se jiným věcem než škole, takže je tak 50% šance, že to konečně dovedu do té fáze, jak jsem zamýšlela :) Omlouvám se, že jsem neodpověděla dřív, s tím vším ve škole jsem ráda, že vůbec stíhám spát :( Ale i když vím, že moje sliby jsou po té době už plytký, tak stejně alespoň já osobně doufám, že už se konečně blíží autorsky lepší časy a vrátím se k psaní - je to jako by půlka mě byla pryč a chci ji zpátky!
Ahojky,
tvoje příběhy mám moc ráda a docela často se k nim vracím :) Jen jsem se chtěla zeptat, jestli budeš sem přesouvat i příběhy od dalších autorů, co jsi měla na stránkách veilofmystery.ic.cz :)
Ahojky!

Jestli máte něco na srdci, co nechcete řešit na blogu, napište mi na fakt složitej mejl: hollis@seznam.cz

Vaše Hollis
NEJNOVĚJŠÍ KAPITOLY:
1. - 5. kapitola VSK
(15. 4. 2015)
Musíte hledat, ale jsou t

9. kapitola SDG 
(7. 2. 2015)
Oblíbené stránky
Něco jako dvojče blog. Múžete si vybrat, nové kapitoly budou stejné tady i tam.
Fanfiction a jiné...

 
On autor byl vůl a překladatel není, rozumíte, proto to tak je.

- Jan Werich -
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one